דף הבית » גלריה בורגזה והמוזיאון
וילה בורגזה, רומא

גלריה בורגזה והמוזיאון

גלריה בורגזה מכילה את אחד מאוספי האמנות הפרטיים הגדולים בעולם של הקרדינל סקיפיונה בורגזה, אחיינו של האפיפיור פאולוס החמישי. אוסף המוזיאון משתרע על יותר מ-20 חדרים ויש בהם עתיקות, פסלים וציורים רבים. בגלריה מוצגות כמה יצירות ידועות, במיוחד מתקופת הרנסנס, כולל הפסלים 'אפולו ודפנה' של ברניני וציורים של קאראווג'ו, רובנס, לאונרדו דה וינצ'י ורפאל.

שימו לב שאם תרצו לבקר בגלריה? תצטרכו לבצע הזמנה מראש באינטרנט. בכל שעתיים רק 360 מבקרים מורשים להיכנס לגלריה.

Powered by GetYourGuide
  • שעות פתיחה – הכניסה לפארק הציבורי ולגנים חופשית
  • מטרו – תחנת המטרו Flaminio (קו A) ממוקמת מול הכניסה הראשית של הפארק בפיאצה דל פופולו. ניתן גם להיכנס לפארק דרך תחנת המטרו Spagna, ליד המדרגות הספרדיות.

הפארק 'וילה בורגזה' ברומא

מסביב לגלריה בורגזה על גבעת Pincio, נמצאת אחוזתם לשעבר של משפחת בורגזה העשירה בשנת 1580. הכרם שהיה שם הוסב לפארק ובניית הוילה הושלמה בשנת 1633. היא כללה גם בנייה של מבנים אחרים, כולל כלוב ציפורים ענק ואורנז'רי.

במהלך המאה ה-19 הפארק עבר שיפוץ גדול והוסב למבנה בסגנון אנגלי עם בריכות שונות ומזרקות. בסופו של דבר, הפארק נקנה על ידי עיריית רומא בשנת 1903 והפך לפארק ציבורי. זהו כעת הפארק הגדול ביותר ברומא ומקום מושלם להתרחק מהמולת העיר.

מבנה וילה בורגזה, רומא

מה אפשר לראות בגני וילה בורגזה?

בנוסף למוזיאון שבוילה בורגזה, יש בפארק המון מה לראות. יש בו מספר וילות, ביתנים, מזרקות ופסלים, כמו גם את האטרקציות המפורסמות הבאות:

וילה ג'וליה

זהו מעון הקיץ מהמאה ה-16 של האפיפיור יוליוס השלישי. כעת הוא המוזיאון לאמנות אטרוסקית (האמנות של לפני התקופה הרומית). למידע נוסף.

וילה מדיצ'י

זו אחוזה מהמאה ה-16 שנבנתה על ידי הארכידוכס של טוסקנה וכיום נמצאת בה אקדמיית צרפת ברומא. יש סיורים מודרכים בבניין. להזמנות ומידע.

גן החיות ביופארקו

זהו גן החיות העתיק של רומא והוא בן למעלה מ-100 שנה. גן החיות הקדים את זמנו ללא כלובים ועם הרבה ירוק ומקום לבעלי החיים. לכרטיסים.

airalo ad

Viale delle Belle Arti

מספר ביתנים מהתערוכה העולמית של 1911 ממוקמים לאורך ה-Viale delle Belle Arti, כולל המוזיאון של Galleria Nazionale d'Arte Moderna. זהו המוזיאון הלאומי לאמנות מודרנית ועכשווית (המאה ה-19 וה-20), בעיקר של אמנים איטלקיים עם אוסף של למעלה מ-5,000 ציורים ופסלים המחולקים על פני 75 חדרים.

המקדש Tempio di Esculapio

המקדש הזה מהמאה ה-18 מוקדש לאל הרפואה וממוקם באגם הפארק. באגם עצמו תוכלו אפילו לשכור סירות משוטים קטנות ולשוט להנאתכם.

פורסם ב:

Scroll to Top
דילוג לתוכן