דף הבית » מחירון מפורט: כמה עולים כרטיסי כניסה וסיורים ומדרכים בוותיקן?

מחירון מפורט: כמה עולים כרטיסי כניסה וסיורים ומדרכים בוותיקן?

גלו את סוגי הכרטיסים, המחירים, ההנחות או המקרים בהם יש כניסה חופשית מיוחדת למבקרים שונים. כרטיס הכניסה למוזיאוני הוותיקן מזכה את הרוכש בביקור במוזיאונים ובקפלה הסיסטינית אך ורק ביום בו מופק הכרטיס. שימו לב שלא ניתן להחזיר כרטיסים שנרכשו.

באופן כללי ניתן לרכוש כרטיסים בקופות הוותיקן שנמצאות בכיכר פטרוס הקדוש, את חלקם ניתן לרכוש מראש אונליין. יש גם כרטיסים שמופקים על ידי חברות שמתמחות באטרקציות תיירותיות כגון tiqets וגט יור גייד. הכרטיסים הללו משלבים בתוכן לעיתים דברים נוספים כמו סיורים מודרכים ופעילויות נוספות.

בחלק הראשון של המחירון נמצאים כל המחירים וכרטיסי הכניסה החינמיים לוותיקן ולמקומות שונים בתוכו ולידו מאת האתר הרשמי של הוותיקן. בחלק השני של המחירון, תמצאו גם ואפשרות לרכישת סיורים מודרכים ופעילויות שונות במוזיאוני הוותיקן, קריית הותיקן, גני הוותיקן, הקפלה הסיסיטינית, בזיליקת פטרוס הקדוש, עיר המתים, גלריית המפות וקברי האפיפיורים. בנוסף תוכלו למצוא לאורך הכתבה גם קישור להזמנת כרטיסי עקיפת התור.

פנים בזיליקת פטרוס הקדוש עם מבט אל התקרה
פנים בזיליקת פטרוס הקדוש עם מבט אל התקרה
 • ביום ראשון האחרון של החודש (בכפוף לזמני פתיחת/סגירת המוזיאונים).
 • במקרה של ילדים מתחת לגיל 7.
 • מנהלי מוסדות מוזיאונים, מועצות מנהלים וגופים אחרים העוסקים בשמירה על מורשת ארכיאולוגית, היסטורית ואמנותית.
 • נכים עם יותר מ-74 אחוזי נכות. במקרה של נכים שאינם עצמאיים, הכניסה החופשית תקפה גם למלווה. כרטיסים חינם לנכים ולמלוויהם אינם ניתנים להזמנה אונליין אלא מונפקים בהצגת תו נכה ישירות בדלפקי "היתרים מיוחדים" ו/או "קבלה" הממוקמים באולם הכניסה של מוזיאוני הוותיקן.
 • בעלי תעודות בתוקף שהונפקו על ידי המוסדות הבאים: Icom (המועצה הבינלאומית למוזיאונים) או Icomos (הוועדה הבינלאומית לאנדרטאות ואתרים).
 • מורים באוניברסיטאות בתחומי ארכיאולוגיה, תולדות האמנות, אדריכלות ואתנולוגיה, וכן מורים מאקדמיות שבסיסן ברומא שמעוניינים לקיים שיעורים מיוחדים חד פעמיים באיזורי המוזיאונים הקשורים לתחומי הוראתם, לפי בקשה בכתב למנהלת המוזיאונים ומורשת התרבות של הוותיקן.
 • שימו לב שאם ברצונכם לשלב את הכניסה למוזיאונים עם רכישת סיור מודרך או שירות הסעדה (ארוחת בוקר/הפי האוור/צהריים), אנא כתבו מראש למייל info.musei@scv.va.

כרטיס כניסה רגיל

 • € 20.00 (לא ניתן לרכוש אונליין אלא רק בקופות)

כרטיס כניסה מלא "דלג על התור"

€ 20.00 + 5.00 (באתר הרשמי של מוזיאוני הוותיקן)

כרטיס כניסה בהנחה

לילדים בין הגילאים 7 עד 18 שנים. כמרים בודדים ואנשי דת נוצריים (בהצגת תעודה). עובדים (גם לשעבר) של כל המשרדים, בתי הספר וגופים אחרים של הכס הקדוש ו/או מדינת הוותיקן (עם הצגת תעודת זהות). ניתן לרכוש כרטיס מוזל למלווה אחד בלבד. לא ניתן להחזיר כרטיס מוזל שהוזמן או נרכש בעבר. מבקרים שרכשו כרטיס בתעריף מוזל אבל בלי שהיתה להם זכאות לכך, חייבים לרכוש כרטיס חדש בתעריף מלא. כרטיס המחיר המוזל יבוטל.

 • € 8.00 (לא ניתן לרכוש אונליין אלא רק בקופות)
 • € 8.00 + 5.00 (כולל "דלג על התור" באתר הרשמי של מוזיאוני הוותיקן)

כרטיס מוזל לבתי ספר

הכרטיסים המוזלים שמורים לקבוצות (מכל מקום בעולם) של תלמידים מבתי ספר יסודיים ותיכוניים ברמה א' וב' בהצגת מסמך ביום הביקור מהנהלת בית הספר המציין את מספר התלמידים, המורים ושאר המשתתפים בביקור. ההצהרה, שתוצג על גבי נייר לוגו, חייבת לשאת את החותמת הרשמית של בית הספר וחתימה מקורית של המנהל.

airalo ad

לא ניתן להחזיר כרטיס מוזל שהוזמן או נרכש בעבר. לכל קבוצה של 10 תלמידים המורה יקבל כרטיס כניסה חינם. מלווים אחרים צריכים לרכוש כרטיס במחיר מלא. בעת ההזמנה יש לציין את מספר החברים המדויק בקבוצה (תלמידים, מורים וכל מבקר מלווה אחר). ניתן להזמין כרטיסים בכפוף לזמינות ורק את דמי ההזמנה מראש יש לשלם מראש. לא ניתן להחזיר דמי הזמנה. אם בוחרים ב"סיור מודרך" יש לשלם מראש את שירות ההדרכה ואת כרטיס הכניסה יש לרכוש ביום הסיור. מבקרים שרכשו כרטיס בתעריף מוזל אבל בלי שהיתה להם זכאות לכך, חייבים לרכוש כרטיס חדש בתעריף מלא. כרטיס המחיר המוזל יבוטל. הכרטיס המוזל מהסוג זה לא חל על מכונים אוניברסיטאיים. עבורם יש סוג כרטיס אחר.

 • € 4.00 (לא ניתן לרכוש אונליין אלא רק בקופות)
 • € 4.00 + 2.00 (כולל "דלג על התור" באתר הרשמי של מוזיאוני הוותיקן)

כרטיס מוזל לסטודנטים

הכרטיס מתאים לסטודנטים עד גיל 25 שברשותם מסמך שהונפק על ידי המכללה או האוניברסיטה המאשר את ההרשמה לשנה הנוכחית. לא ניתן להחזיר כרטיס מוזל שהוזמן או נרכש בעבר. מבקרים שרכשו כרטיס בתעריף מוזל אבל בלי שהיתה להם זכאות לכך, חייבים לרכוש כרטיס חדש בתעריף מלא.

€ 8.00 (לא ניתן לרכוש אונליין אלא רק בקופות)
€ 13.00 (כולל "דלג על התור" באתר הרשמי של מוזיאוני הוותיקן)

כרטיס מוזל למכונים אוניברסיטאיים

הכרטיסים המוזלים שמורים לקבוצות (מכל מקום בעולם) של סטודנטים באוניברסיטאות עד גיל 25 בהצגת, ביום הביקור, מכתב בקשה מהמכון הנוגע בדבר המציין את מספר הסטודנטים במוסד. ההצהרה, שתוצג על גבי נייר לוגו, חייבת לשאת את החותמת הרשמית של בית הספר וחתימה מקורית של ראש הפקולטה או רקטור האוניברסיטה.

לא ניתן להחזיר כרטיס מוזל שהוזמן או נרכש בעבר. לכל קבוצה של 10 תלמידים המורה או מוביל הסיור יקבל כרטיס כניסה חינם. מלווים אחרים צריכים לרכוש כרטיס במחיר מלא. בעת ההזמנה יש לציין את מספר החברים המדויק בקבוצה (תלמידים, מורים וכל מבקר מלווה אחר). ניתן להזמין כרטיסים בכפוף לזמינות ואת כל התשלום יש לשלם מראש. מבקרים שרכשו כרטיס בתעריף מוזל אבל בלי שהיתה להם זכאות לכך, חייבים לרכוש כרטיס חדש בתעריף מלא. כרטיס המחיר המוזל יבוטל.

 • € 8.00 (לא ניתן לרכוש אונליין אלא רק בקופות)
 • € 13.00 (כולל "דלג על התור" באתר הרשמי של מוזיאוני הוותיקן)

כרטיסי כניסה לארמון האפיפיור והגן הסודי של קסטל גנדולפו

קישור לאתר הרשמי של הוותיקן לרכישת כרטיסיםקישור להזמנת כרטיסי עקיפת התור

כרטיסי כניסה לארמון האפיפיור והגן הסודי של קסטל גנדולפו

 • כרטיס כניסה מלא € 12.00
 • כרטיס כניסה מלא במחיר € 5.00 ניתן במקרים של בתי ספר, ילדים בין הגילאים 7 עד 18 שנים ועוד.

כרטיסי משפחה לארמון האפיפיור והגן הסודי של קסטל גנדולפו

לסיורים בארמון האפיפיור ובגן הסודי של קסטל גנדולפו, הורים עם ילדים יכולים לנצל את התעריף המשפחתי. ההנחה המיוחדת שמור למשפחות המורכבות מאם, אב ולפחות שני ילדים (בגילאי 7 עד 18 שנים ו/או תלמידים עד גיל 25 עם תיעוד תקף). הכרטיס חינם לילד השני ומעלה. ילדים בגילאי 0 עד 6 נכנסים חינם.

כניסה חינם לארמון האפיפיור והגן הסודי של קסטל גנדולפו

 • לילדים מתחת לגיל 7.
 • עבור ילדים שניים ומעלה, משפחות המורכבות מאמא, אב ולפחות שני ילדים (בגילאי 7 עד 18 שנים ו/או תלמידים עד וכולל גיל 25 עם תיעוד תקף).
 • מנהלי מוסדות מוזיאונים, מועצות מנהלים וגופים אחרים העוסקים בשמירה על מורשת ארכיאולוגית, היסטורית ואמנותית.
 • נכים עם יותר מ-74 אחוזי נכות. במקרה של נכים שאינם עצמאיים, הכניסה החופשית תקפה גם למלווה. כרטיסים חינם לנכים ולמלוויהם אינם ניתנים להזמנה אונליין אלא מונפקים בהצגת תו נכה ישירות במשרד הכרטיסים.
 • בעלי תעודות בתוקף שהונפקו על ידי המוסדות הבאים: Icom (המועצה הבינלאומית למוזיאונים) או Icomos (הוועדה הבינלאומית לאנדרטאות ואתרים).
 • הערה: אם ברצונכם לשלב כניסה חינם לארמון האפיפיור עם סיור מודרך, אנא כתבו מייל מראש לכתובת accoglienza.villepontificie@scv.va.

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות במוזיאוני הוותיקן

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות בקריית הוותיקן

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות בגני הוותיקן

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות בקפלה הסיסטינית

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות בבזיליקת פטרוס הקדוש

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות בגלריית המפות

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות בנקרופוליס, עיר המתים של הוותיקן

כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים ופעילויות שונות במערות הוותיקן, קברי האפיפיורים

Scroll to Top
דילוג לתוכן