דף הבית » השכרת רכב בוותיקן

השכרת רכב בוותיקן

הוותיקן היא עיר מדינה קטנה בליבה של העיר רומא שבאיטליה. אין בתוכה תחבורה ציבורית או פרטית כלשהיא (למעט לצורכי אחזקה או תחבורה של עובדי המקום) ומטיילים בה ברגל. עם זאת, כדי להגיע אליה מרומא, תלוי במקום המגורים שלכם בעיר, ניתן ללכת ברגל, לקחת תחבורה ציבורית או לשכור רכב.

רכב שכור ליד הקולוסיאום ברומא

האפשרות האחרונה טובה משמעותית אם אתם מתכננים גם לצאת ליום או יותר מרומא. במנוע החיפוש שלהלן תוכלו למצוא דילים משתלמים להשכרת רכב ברומא ומיד לאחר מכן תוכלו לקבל מידע חשוב על אפשרויות השכרת הרכב ברומא, ממה להיזהר ואיפה לשכור את הרכב שלכם לטיול.

באנר השכרת רכב

שירותי השכרת רכב בשדה התעופה של רומא

שדה התעופה של רומא הוא אחד העמוסים באירופה. יש בו 3 טרמינלים ומתקנים ושירותים של שדה תעופה מודרני. בתוך שדה התעופה, הנוסעים יכולים למצוא שירותי תחבורה אמינים לנסיעה פרטית ונוחה אל העיר וביניהם שירותי השכרת רכב עם תעריפים נוחים. 

חוץ מזה, בנמל התעופה של רומא יש גם מסעדות איכותיות, טרקלינים, חנויות וחדרי ישיבות. מערכת האבטחה כאן טובה מאוד והיא נותנת מענה לטיסות בינלאומיות ופנימיות. 

עם למעלה מ-40 מיליון (!) נוסעים שעוברים בשדה התעופה של רומא מדי שנה, לא פלא שהיא בולטת כיעד תיירות עולמי מוביל. מגיעים לכאן למעלה מ-160 חברות תעופה והרבה מאוד מהנוסעים שמגיעים לכאן פונים לאחת מסוכנויות השכרת הרכב ושוכרים רכב לטיול. לרוב, התעריפים של השכרת רכב בשדה התעופה יקרים יותר מאשר אם מזמינים רכב מראש שלא לדבר על כך שבשיא עונת התיירות אין כמעט רכבים פנויים בשדה.

אם אתם מחפשים מפת דרכים נוחה וקלה לעיר הנהדרת הזו, תוכלו להוריד אותה מעמוד המפות שלנו. יש שם פרטים על הוותיקן, מוזיאונים, ארמונות, בזיליקות, פיאצות, תיאטראות וציוני דרך מיוחדים ברומא. אגב, אם חשבתם שרומא היא מקום משמעותי לנוצרים בלבד, אתם טועים. למעשה, לא מעט מטיילים מישראל, יהודים ומוסלמים, מבקרים בבית הכנסת הגדול של רומא ובמסגד של רומא. 

כדי להגיע לאתרים אלו במהירות ובנוחות, סוכנויות השכרת רכב זולות מציעות לפעמים רכבים במחירים של כמה עשרות שקלים ליום. זוהי בין האפשרויות הזולות והנוחות למטיילים כאן. רכבים להשכרה תוכלו לראות בקישור הזה.

באנר השכרת רכב

סיבות נוספות לשכור רכב דווקא

בפוליטיקה, בדת, במסחר ובהיסטוריה העולמית, לעיר רומא יש תרומה יוצאת דופן. הציוויליזציה המערבית חייבת את התפתחותה לרומא העתיקה במובנים רבים. גם הנצרות כדת עולמית מובילה רואה ברומא עיר חשובה – בטח ובטח כשהוותיקן הוא מרכז הדת העולמי הנוצרי. 

airalo ad

כיום, העיר משמעותית לאופנה, בידור ותיירות. מספר לא מבוטל של סרטים וסרטים דוקומנטריים צולמו מהמרכזים הקלאסיים וציוני הדרך של רומא. מדי שנה מגיעים תיירים לשדה התעופה ברומא לסיורים באתרים אלו.

נסיעה ברחבי רומא ברכב שכור תוכיח לכם שרומא היא מקום יפהפה ביום ובלילה. בעוד שבמהלך היום אפשר לבקר בוותיקן ובשלל האתרים שברחבי העיר, רומא בלילה היא משהו שונה. יש כאן מסעדות ברמה עולמית, ברים וחיי לילה מעולים. העיר נראית נהדר בשעות הללו והיא מלאת חיים.

באנר השכרת רכב

Scroll to Top
דילוג לתוכן